Časté otázky k pronájmu obytného vozu

Na této stránce najdete odpověď na většinu otázek, které nám jako zákazníci kladete. Pokud odpověď nenajdete, zeptejte se nás!

1. Jaké obytné vozy nabízíte k pronájmu?

Nabízíme nové obytné vozy v jedenácti kategoriích:

 • EXPLORER
 • EXCLUSIVE
 • ADVENTURE (NOVINKA 2019)
 • COMFORT
 • FAMILY (NOVINKA 2019)
 • PRESTIGE
 • ULTIMATE
 • STYLE (NOVINKA 2019)
 • LUXURY (NOVINKA 2019)
 • GRAND (NOVINKA 2019)
 • ROYAL (NOVINKA 2019)

 

 

Všechny vozy jsou uvedeny do provozu v letech 2018 a 2019. Pronajímáme tedy pouze vozy, které jsou technicky i opticky bez jakéhokoli zásadního opotřebení a mají velmi malou pravděpodobnost závad. Navíc jsou kryty zárukou výrobce, která umožní případnou bezplatnou opravu kdekoli v Evropě. Pro případ nehody, poruchy, živelní události nebo odcizení jsme sjednali asistenční služby v rozšířeném rozsahu.

 

 

Všechny naše vozy jsou designově neutrální - bez reklamních polepů.

2. Kolik obytných vozů pronajímáte? Má větší počet vozů nějakou výhodu pro mě?

V sezóně 2019 bude k dispozici

 • 6 vozů kategorie EXPLORER
 • 8 vozů kategorie EXCLUSIVE
 • 5 vozů kategorie ADVENTURE (NOVINKA 2019)
 • 5 vozů kategorie COMFORT
 • 5 vozů kategorie FAMILY (NOVINKA 2019)
 • 5 vozů kategorie PRESTIGE
 • 5 vozů kategorie ULTIMATE
 • 5 vozů kategorie STYLE (NOVINKA 2019)
 • 5 vozů kategorie LUXURY (NOVINKA 2019)
 • 5 vozů kategorie GRAND (NOVINKA 2019)
 • 5 vozů kategorie ROYAL (NOVINKA 2019)

 

 

Celkový počet téměř 60 vozů určených k pronájmu nás řadí mezi největší půjčovny obytných vozů v ČR.

 

 

Dále máme v záloze náhradní obytný vůz, který neslouží k pronájmu a je vám k dispozici, pokud by i přes veškerou péči a výbornou kondici našich vozů neměl být vámi rezervovaný vůz připraven k pronájmu z důvodu poruchy nebo nehody.

3. Pro koho je vhodný obytný vůz kategorie EXCLUSIVE?

exlclusive testObytný vůz kategorie EXCLUSIVE je luxusní vůz výrobce Mercedes-Benz pro čtyři osoby s výklopnou střechou, na bázi velkoprostorového vozu. Je vybaven čtyřmi lůžky a je též homologovaný a vybavený bezpečnostními pásy pro čtyři osoby. Typickými klienty této kategorie jsou náročné páry nebo rodiny požadující obytný vůz s kvalitním zpracováním, designem a výbornými jízdními vlastnostmi.

Vozy kategorie Exclusive jsou ideální pro cestování vyššími rychlostmi, pro poznávací cesty do hustě obydlených oblastí a pro cestování ve dvou. Jsou mj. vybaveny motorovou automatickou klimatizací, pohonem 4 x 4, motorem s výkonem 190 koní, automatickou převodovkou, navigací, parkovacím systémem s 360stupňovou kamerou, koženým čalouněním a navzdory kompaktnímu provedení vozu i plně vybavenou kuchyňkou. 

4. Pro koho je vhodný obytný vůz kategorie JOKER?

prestigeTATO KATEGORIE NENÍ V NABÍDCE PRO SEZÓNU 2019! Obytný vůz kategorie JOKER je luxusní polointegrovaný vůz výrobce Bürstner pro pět osob se spouštěcím lůžkem a velkou garáží. Je vybaven pěti lůžky a je též homologovaný a vybavený bezpečnostními pásy pro pět osob. V kategorii Joker jsou jako v jediné z naší nabídky zastoupené vozy s různými půdorysy nástavby bez možnosti volby nájemce.

Vozy kategorie Joker jsou vhodné pro zákazníky požadující velký obytný vůz nabízející díky své konstrukci výborné jízdní vlastnosti, kteří nekladou důraz na konkrétní půdorys nástavby a ocení nižší nájemné. Jsou mj. vybaveny nástavbovou automatickou klimatizací a motorovou automatickou klimatizací, motorem s výkonem 150 koní, navigací, couvací kamerou, DVD přehrávačem a velkou lednicí.

5. Pro koho je vhodný obytný vůz kategorie PRESTIGE?

prestige_mediumObytný vůz kategorie PRESTIGE je luxusní polointegrovaný vůz výrobce Bürstner pro pět osob se spouštěcím lůžkem a největší garáží v naší flotile. Je vybaven pěti lůžky a je též homologovaný a vybavený bezpečnostními pásy pro pět osob. Typickými klienty této kategorie jsou náročné páry nebo rodiny požadující obytný vůz s kvalitním zpracováním, designem a výbornými jízdními vlastnostmi.

Vozy kategorie Prestige jsou vhodné pro náročné zákazníky požadující velký obytný vůz, který díky své konstrukci nabízí výborné jízdní vlastnosti, velkou garáž ocení cyklisté, pro které je jako v jediné naší kategorii vozů montován vnitřní nosič čtyř jízdních kol v garáži vozu. Jsou mj. vybaveny nástavbovou automatickou klimatizací a motorovou automatickou klimatizací, motorem s výkonem 160 koní, navigací, couvací kamerou, DVD přehrávačem a velkou lednicí.

6. Pro koho je vhodný obytný vůz kategorie ULTIMATE?

prestige_mediumObytný vůz kategorie ULTIMATE je luxusní polointegrovaný vůz výrobce Bürstner pro pět osob se spouštěcím lůžkem, oddělenými lůžky v zadní části a velkou garáží. Je vybaven pěti lůžky a je též homologovaný a vybavený bezpečnostními pásy pro pět osob. Typickými klienty této kategorie jsou náročné páry nebo rodiny požadující obytný vůz s kvalitním zpracováním, designem a výbornými jízdními vlastnostmi.

Vozy kategorie Ultimate jsou vhodné pro náročné zákazníky požadující velký obytný vůz, který díky své konstrukci nabízí výborné jízdní vlastnosti. Velká garáž vozů této kategorie zůstává k dispozici i při transportu čtyř jízdních kol, pro která je montován vnější nosič na zadní stěně vozu. Jsou mj. vybaveny nástavbovou automatickou klimatizací a motorovou automatickou klimatizací, motorem s výkonem 160 koní, navigací, couvací kamerou, DVD přehrávačem a velkou lednicí.

7. Proč nemáte ve flotile obytné vozy pro dva?

Obytné vozy pro dva cestující jsou z hlediska pronájmu neekonomické, méně často využívané. Nahrazujeme je proto polointegrovanými vozy se spouštěcím lůžkem. Pokud spouštěcí lůžko nepoužíváte, nijak vás neomezuje a vy si užíváte komfortu vozu pro dva spočívajícího ve velkém prostoru.

 

 

Od sezóny 2016 jsme jako reakci na požadavky na menší obytný vůz zařadili do pronájmu vozy kategorie EXCLUSIVE s výklopnou střechou, od června 2018 dále zařazujeme do pronájmu vozy kategorie EXPLORER (podobné vozům kategorie EXCLUSIVE, pouze s nižším stupněm výbavy) a vozy kategorie COMFORT, tzv. vestavby s výklopnou střechou, uzavírající velikostní mezeru mezi vozy kat. EXPLORER/EXCLUSIVE a polointegrovanými obytnými vozy. Od dubna 2019 nově zařazujeme do pronájmu vozy kategorie ADVENTURE (podobné vozům kategorie COMFORT, pouze s jiným uspořádáním lůžek v zadní části vozu).

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace
Login